Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elemeznétek nekem ezt a verset?

Elemeznétek nekem ezt a verset?

Figyelt kérdés

Nem voltam már kisgyerek

Éjjel-nappal vertelek

Fogságban tartottalak

Más kezébe adtalak


Sötét lyukba küldtelek

Ahol mindig fűtenek

Véres lettél havonta

Gumit húztam nyakadra


Bocsáss meg most mindenért

Bocsáss meg most mindenért

Bocsáss meg most mindenért


Itt vár egy száj, szerelmes száj

Egy csókos száj, rúzsos száj

Vár a drága kis fa szom


Kapd be, kapd be...


2015. febr. 9. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vers írója egy ritmusérzékkel megáldott, ám szellemileg visszamaradott ember. Valószínűleg szexuálisan frusztrált, illetve kiskorú. Semmiképpen nem érett személyiség. Erről árulkodik a témaválasztás: hiszen érett ember a szexről nem beszél, hanem gyakorolja. Az sem kizárt, hogy homoszexuális, ezt próbálja leplezni azzal, hogy hangoztatja heteroszexuális mivoltát. Bár ha jobban meggondolom, a versben nincs egyértelmű utalás nőre...
2015. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az 1. valasz irojanak legrosszabb elemzo pontja : " Erről árulkodik a témaválasztás: hiszen érett ember a szexről nem beszél, hanem gyakorolja." - ez egy nagyon gyenge kovetkeztetes:1. mert semmivel nem lehet alatamasztani,2. mivel teljesen szubjektiv.

masreszt, a versrol: egeszen jo hasonlatokkal dolgozott az alkoto, (hetkoznapi csalodasok) , viszont versnek nem neveznem, ez egy sima dalszoveg.

jelentese a soroknak kb annyi, hogy az enekes egy dalban beszel a sajat nemiszerverol, arrol , hogy rendszeresen maszturbalt, aztan amikor partnere lett, az elegitette ki ot. amikor ezt elunta, ratert a valodi szexre, meg akkor is muvelven azt, amikor a holgynek havi verzese volt, ( persze csak gumi ovszert hasznalva)..... s vegul: nemiszervenek okozott " karokert" esdekelve kerleli azt, hogy bocsasson meg, mert most itt egy szaj, ami oralisan kieligiti majd ot, amivel karpotolva lesz.

2015. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Így természetesen más a leányzó fekvése. Nem tudtam, hogy egy dalszövegről van szó. A kérdésfeltevés volt félrevezető, hiszen más kritériumai vannak a kettőnek. Sértő szavaimat ezennel visszavonom. :)

2015. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló!

Szépen elemezted!

És ezt tudnád elemezni nekem;

Hetvenes banya

De tele az erszény.

Húsz éves srácot

Vett meg egy estén.

Egy pohárka után

Mentünk szobára,

Vadállatként

Vetődött a kárra.


Refr.: Mint hívők a megváltót

Szegénykém úgy várta a kéjt!

Csak nyögött alattam,

Mint egy halálra ítélt!


ÖKM-et tettem

A banya hátára,

Szappanos kézzel

Húztam rá a kárra,

De hiába minden,

Mert ez is kevés.

Nem sikerült

A merevedés!


Refr.: Mint hívők a megváltót

Szegénykém úgy várta a kéjt!

Csak nyögött alattam,

Mint egy halálra ítélt!


Fogatlan szájjal

Szívta a szivarom,

Tíz körömmel

Szántotta a farom.

De nem jött össze

Az erekció.

Kéne egy merevítő

Injekció!

2015. febr. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!