Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az 1999-es Anyegin film...

Az 1999-es Anyegin film mennyire fedi a könyv tartalmát, hangulatát, mindanivalóját?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint elég jól lefedi. Persze ha magyar szakos egyetemista vagy, inkább javaslom a könyvet. :) Amúgy nem hosszú.
2015. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz, hogy egy ilyen rövid kis verses (mégcsak nem is prózai) regényt sem vagy képeyt elolvasni. Pedig szerethető,könnyen érthető szöveg, nem kell hozzá nagy könyvmolynak lenned, hogy megértsd.
2015. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, a hangulatot meg a történetet átadja. Viszont sokkal jobban megérted Anyegin lényét, személyiségét, illetve a többi szereplőét is. Szóval ajánlott elolvasni. :)
2015. febr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szörnyű az a filmfeldolgozás! szerintem nagyon kevéssé adja vissza az eredeti mű hangulatát. Nekem nagy csalódás volt, főleg amikor az amerikai filmben az oroszokat játszó szereplők latin betűkkel írtak levelet( Tatjana híres levele angolul..pfújjj)És egyik színész sem remekelt, pedig az talán megmentette volna a filmet. viszont sajnos más feldolgozás azóta sem készült. Amúgy nem kell megijedni attól, hogy verses regény, nagyon könnyen érthető és szép, kellemes szövegről van szó!
2015. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megírtam a dolgozatot, egy egész jó gimibe járok, és a könyvet csak a feléig olvastam. Négyest kaptam. (10. osztály)
2015. márc. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!