Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok pár módszert amivel...

Evelin0707 kérdése:

Tudtok pár módszert amivel fejleszthetem a rajztudásom?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és a rajztanárom szerint elég jól razolok de én nem így látom. Tetszenek nekem is a rajzaim de szeretnék jobban rajzolni de sajnos a képzelőerőm sem valami jó... Általában internetről szoktam képeket rajzolni de már kezdem unni. Szeretném megtanulni hogyan lehet visszaadni a szem rajzolásakor azt a csillogást amijen valójában, de nekem eddig nem nagyon sikerült. Láttam már hogy rajzon főleg szinesbe gyönyörűen meglehet csinálni. Ha valaki tud erre egy jó tippet, hogy hogyan tudnám ezt megcsinálni,kérlek segítsen... Hasznos, értelmes válaszokat nagyon megköszönöm!

#rajzolás #rajztudás fejlesztése
2015. márc. 5. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:

keress egy jó rajzszakkört, az a módszer. Ott sokat gyakorolsz és közben egy mester segít, hogy fejlődjél. A netről képek rajzolása egy zsákutca, úgy megrekedsz a haladásban.

A sok gyakorlás, a mester segítsége - ez a klasszikus módszer beválik.

2015. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 5. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Krokizz. Vegyél egy füzetet, ülj ki egy játszótérre, és rajzold a rohangáló kölköket. Csak pár vonal, nagyon gyorsan. Vagy a galamokat. Túrisátkat. A lényeg, hogy ne egyhelyben álljon, hanem mozogjon.


Tanulj geometriát, körgeometriát, perspekítvát, rövidülést. Ez marhára uncsi, de sokat fejlődsz tőle. Rajzolj lépcsőt. Polcot. Üres papírlapokat a padlón szétdobálva. Ezzel tanulj meg Szöget és arányt mérni szemre.


Tanulj anatómiát. Vegyéél ki egy orvosi könyvet a könyvtárból, nézd meg az izmokat, stb.


Rajzold azt ami érdekel. meztelen emberek? oké. Fanart? oké. Furryk? Okés. Pónik? okés. Anime? okés. fantasy páncélok? okés. Sminkek? okés. Sárkányok? szintén.

2015. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbálj meg mindent egy-egy alapvető geometriai formába befoglalni.
2015. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!