Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok az ilyen absztra...

Mit gondoltok az ilyen absztrakt-sminkekrôl? [kėp]

Figyelt kérdés

szàndėkosan tettem a mûvėszetek kategòriàba, bàr lehet hogy àtteszik.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



tudtok mėg ilyeneket linkelni?(amelyek a szembôl indulnak ki)


2015. márc. 10. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de lehet csak a modell miatt.
2015. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem absztrakt, hanem giccses sminkek.
2015. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ez mitől absztrakt. Inkább extravagáns.

Amúgy nem rossz. De azt tudni kell, hogy aki ilyet visel, nem azért teszi, mert érdekli mások véleménye, hanem mert magasról tesz rá. Az önkifejezés olyan formája, ami gyakran szembemegy a megszokottal. Szóval ha te vagy a képeken, akkor a kérdés kicsit fából vaskarika.

2015. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Függetlenül a megnevezéstől, ha jól mutat az illetőn akkor tetszik. :)
2015. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mėg linkelek egyet, ez kb olyan, mint a negyedik

[link]


tudnàtok mėg olyanokat linkelni, amelyek a szembôl indulnak ki, ės lenyùlnak az arc fele, vagy a halàntėk fele futnak?

2015. márc. 16. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:

ó, a megboldogult kilencvenes évek vége-gót, amikor mindenki törtbársony szoknyákban és ilyen sminkben rohangászott...

Ez annyira nem absztrakt. Láttad már pl. a nyolcvanas évek gót sminket? Deathrockereket? Ahoz képest ez natúrsmink.


Önmagában szerintem lapos. Egy jó smink tartalmaz éles vonalakat és finom áttűnéseket is. Van benne mat és van benne fényes, csillogó is.

Valamint nem csak a szemet dolgozod ki, hanem az egész arcot, hogy ne legyen felelmás.


Tudok-e ilyet linkelni? ilyenebbet is.


Keress rá:

Nina Hagen

Adam Ant

Jordan (Vivienne Westwood modell)

Siouxsie

Boy George

Steve Strange

Klaus Nomi



Aki ilyesmiket csinál youtubeon: Adora Batbrat.

Amanda Palmer szemöldöke. Emily Autumn egész sminkje.

RazorCandi...lusta vagyok linkelni szóval google.

2015. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13:05 nem tudom mi a közös abban, amit èn linkeltem, meg amit te linkeltèl, de szerintem ezek ijesztônek tûnnek(mondjuk nem is nèztem meg az összeset).de azèrt kössz
2015. márc. 26. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!