Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Eddig akkora átéléssel érzésse...

Eddig akkora átéléssel érzéssel tudtam mondani a verseket, most miért nem?

Figyelt kérdés
Kb 5 napja kimentek a verseimből az érzések...mély érzésű vagyok...de 5 napja mintha elhagyott volna az erőm...holnap szavaló versenyre kell menjek...2 viszonylag érzelmes verssel mit csináljak????

2015. márc. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
magánéleti probléma?
2015. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
huha, jo kerdes, nekem is volt egy ilyen idoszakom, amikor nem tudtam atelessel olvasni / felmondani magamnak oket. lehet, hogy tul sokat gyakoroltal es kiment a lelkesedesed. a nagyhatasu versek elcsepeltte valnak, ha tul sokszor olvasod / hallod oket. kicsit lazits, pihenj, nezz meg egy erzelmes filmet, aztan probald el egyszer , utoljara. gondolom a szoveget mar ugy is tudod
2015. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.-nem nemigazán :DDD 2. Köszönöm megnéztem a Marley meg én-t ...sírtam rajta,vissza jöttek az érzések...elmondtam még 1x-er...nem az igazi...de 100x-jobb mint elötte...:D remélem holnapig kitart :DD KÖSZÖNÖM !!! :DDD
2015. márc. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!