Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Michael Jackson rajongók ti...

Michael Jackson rajongók ti hány évesek voltatok amikor "megismertétek" MJ-t? Kedvenc számotok? Találkoztatok vele "személyesen"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már nincs köztünk de kíváncsi lennék, hogy ti hogy vagytok vele. És kérlek kerüljük a sértő, egymást fikázó beszédet ebben a kérdésben!! Köszi!:)

2015. ápr. 2. 21:58
 1/9 piriiiii ***** válasza:
83%

Úgy 10 körül lehettem.

Kedvenc szám? Na ne viccelj... :D

Mondjuk az Earth Song, a Beat it, Billy Jean, Ghost, Dirty Diana, The way you make me feel... meg még további számok.

Egyébként kifejezetten rajongónak nem mondanám magamat... sokat hallgatom őt és nagyon sajnálom, hogy meghalt, kivételes embernek tartom őt, és olvastam róla pár könyvet, de mégsem érzem magam rajongónak.

Sosem találkoztam vele.

2015. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%

Szia ^.^

Annyira örülök,hogy végre valaki ilyen kérdést tett fel *0*

Azt nem tudom,hogy mennyi is lehettem,mert szinte mindig is tudtam,hogy ki (volt :'( ) Ő,de nem követtem az életét és nem foglalkoztam vele,amit rettenetesen bánok mert nála csodálatosabb ember nincs a világon és nem is lesz soha!! :'|

Pár hónapja rajongok érte de olyan szinten,hogy egyszerűen már nem is tudok más zenét hallgatni csak Őt..

Lefordított interjúkat nézek egész nap és potyognak a könnyeim,ha csak arra gondolok,hogy meg kellett halnia és én még csak most jöttem rá,hogy mekkora kincs volt :'( Az emberek félreértették,pedig csak jót akart. Sosem molesztálna senkit,eleve Jehova tanú volt és tiszta a lelke,sírt mikor először ünnepelt karácsonyt mert úgy érezte,hogy bűnt követett el,akkor,hogy lenne szíve molesztálni bárkit is?! 300 millió dollárt adományozott,a koncertek teljes bevételét,39 jótékonyságiszervezet tagja volt,mindenhol és mindenkin segített ahogy csak tudott(..),és cserébe mit kapott?! Tönkretették az életét,megalázták és elvették az egyetlen boldogságát a szeretett Neverlandet. Sok dolgot sajnos nem tudok róla,pedig szeretnék mindent tudni :( Istenem :'( Isten nyugasztalja békében.

Sajnos sosem találkozhattam vele,pedig volt Magyarországon,de remélem a mennyországban majd lesz rá alkalmam. Sírni tudnék,hogy egy ilyen tisztaszívű embert így meggyötörtek! :'( :/

Kedvenceim tőle:

Bad, Beat It, Billie Jean, Childhood, Earth Song, Heal The World, Leave Me Alone, Remember The Time, Snooth Criminal, The Way You Make Me Feel, They Don’t Care About Us, Thriller, We Are the World, You Are Not Alone,

'Újak' közül: Slave To The

Rhythm, A Place With No

Name, Love Never Felt So Good.

2015. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:) Örülök hogy örülsz :D Én is így gondolom hogy tehették ezt vele... igazából még mindig olyan mintha köztünk lenne!!! Imádtam mindig is imádni fogom és továbbítani is a gyerekeimnek!! ;)
2015. ápr. 3. 19:56
 4/9 anonim válasza:
66%
Megint én,bocsi véletlen privátban küldtem el amit ide akartam
2015. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
No problem
2015. ápr. 4. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
2009-ben (13 évesen) ismertem meg igazán. Addig teljesen azt hittem, hogy ő igazából egy nő. xD
2015. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Hello!

7 évesen. Az összes száma, de talán a Thriller, Smooth Criminal, Earth Song, Bad, Beat it, Billie Jean. Sajnos nem. És már sajnos nem is lehetne. :(

2015. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Kislány korom óta rajongok érte, amikor előszőr megláttam a TV-ben szerelem volt első látásra. És ez azota sem változott. :D kedvenc szám?? Ő...mondjuk az ÖSSZES?! :D mindegyik számát imádom. De ha nagyon választani kellene akkor talán a Blood On The Dance Floor :D de az is inkább mint klip. ahogy ott kinéz...az a haj az ruha...uhhh <3 2006-ban láttam élőben egy WMA-n. <3
2016. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azóta amióta csak az eszemet tudom.
2017. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!