Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék operaénekes lenni....

Adelaide.papp.adel kérdése:

Szeretnék operaénekes lenni. Tanárt keresek Budapesten, aki objektíven fel tudja mérni, hogy tényleg elég tehetséges vagyok-e. Ismer valaki ilyen tanárt?

Figyelt kérdés
12 éve zongorázom és énekelek. Vidéken lakom és a tanárom szerint külöleges egyedi hangszínem van. Mielőtt jelentkeznék a LFZEre mindenképpen szeretnék találkozni egy tehetséges tanárral aki objektíven fel tudja mérni mekkora tehetségem van. Tudom, hogy ez egy telített pálya és nehéz kitörni de mindeképpen szeretnék találkozni egy olyan tanárral akinek nagy tapasztalata van mielőtt belevágok. Tudom nem ugyanaz, ha az ember egy kisvárosból jön és ott a kevés ember között tehetséges vagy ha igazi versenytársakkal kell szembenéznie. Szeretnék realista lenni, ehhez kérem a segítségeteket. Köszönöm.
2015. ápr. 22. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bartók konzis vagyok. Szerintem érdemes lenne két évet OKJn toltened, ami van nálunk, mert az alatt kikupalodik az ember, és bekerul abba a körbe, meg is ismerik a budapestiek stb. Meg ingyen mész az operaba 😆
2016. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz és azzal, hogy felvesznek e vagy nem, megkapod a választ arra a kérdésre, hogy érdemes e ezzel foglalkoznod.
2016. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!