Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Andrea Bocelli szokta énekelni...

Andrea Bocelli szokta énekelni, ilyesmi: "Mávonnej hápivéj, ájfinnó terezá. " Mi a címe?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm:)

2013. nov. 13. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Bikicsunaaaaaj, csunaj... :)
2013. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az Big in Japan - egy jó kis Alphaville-szám - te sügér, és nem azt keressük:D:D:D
2013. nov. 13. 16:31
 3/17 A kérdező kommentje:
Másvalaki?:D
2013. nov. 13. 16:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom Bocelli dalait és rengeteg van, de ezt így még nem hallottam. Így tűnik az első rész angol. bár nem biztos.

má az olaszul de -a "hepivéj" az többmintvalószínű hogy hepidéy vagy hápydey hepi boldog déj-dáj nap az angolul boldog nap" áj az egy olasz kötöszó finnó olasz "kellemes nagyon jó" ilyesmi a jelentése olaszul. tereza egyértelmü női név.

de ha kölün ejti áj fin no -akkor nem jó -nem kellemes

Ha egy kicsit többet írnál az olasz hangzásból akkor talán tudok többet is segíteni.

2013. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom a szöveget, most ráhalandzsáztam valamit. A "hápivéj"-t azt kicsit gyorsabban mondja, és ilyen boldog az egész:) Pl egy olasz reggeli hangulatát hozza.:) Elemzést nem kértem, az ott fönt nyilván nem a pontos szöveg...
2013. nov. 14. 21:06
 6/17 A kérdező kommentje:
nem a pontos szöveg, azért van odaírva, hogy "ilyesmi".
2013. nov. 14. 21:07
 7/17 anonim ***** válasza:

Nézd! Itt van Bocelli összes albuma dal címekkel.

és szöveg is ha rákeresel a dalcímre a goole-ben megtalálod.

Van ahol egy kis bemutató ének is szól.

Olyan szavakat amiket írtál egyetlen egy dalszövegben sem találta. Úgy tűnik amit te hallottál az egy rendkívüli különleges dal lehet.Talán amikor a kislánya megszületett , arra a boldog eseményre énekelte. Nem tudom, nem hallottam , Sajnos. Pedig nagyon szeretem Bocelli énekeit. Rádióban hallottad.? Ha igen akkor melyik adón? mert Bocelli általában szentimentális nem túl vidám dalokat énekel, egy kettő kivételével.

Ha van időd, és kedved nézd át a dalszövegeket, hátha rátalálsz.

Ha rátalálsz írd be , hogy én is láthassam mit énekelt Bocelli. oké?

Íme. a blog ahol a DVD CD dalszövegek vannak.


[link]

2013. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ezt akartam elkerülni, te kis észkombájn:):) De azért köszi az eddigi próbálkozásaidat.:)


Egyébként, rájöttem, hogy van az a humoros dal, ami úgy kezdődik, hogy "japán és kínai..." Szóval, annak a dallamára hasonlít, aki nem ismeri, privátban elküldöm az egészet, nem csúnya, de attól még nem írom ki ide:)

2013. nov. 15. 15:00
 9/17 anonim ***** válasza:

ne hülyéskedmá. japán ás kinai ennek a dallamát én is tudom kiskorrrmóta, de nem ugrik be melyik dal lenne ilyen dallammal. a magyar " nekem is van párom "ezt talán harangozó teri énekelte, ennek a dallamára van egy dala bocellinek, de abban nincsenek a fent említett "ilyesmi"szavak.


ez a dal spanyol ebben sincs olyan szavak amiket "ilyesmi"

írtál.


Andrea Bocelli Cuando me enamoro


Kösz a privit., de nem tudok segíteni;(

2013. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Meghalok a nevetéstől.

Mávonnej hápivéj, ájfinnó terezá. Dallama.

japán e kínai elmentek fin@ani

2013. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!