Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van olyan zongoratanár akit...

RedHorse kérdése:

Van olyan zongoratanár akit nem csak a pénz motivál?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. 7 évig intenzíven jártam zongorára. Nem mondhatnám magam tehetségesnek, viszont kitartó vagyok, és hangszer nélkül sikerült felfejlesztenem magam amatőr szintre. Aztán 3 évre abba maradt minden, mivel elvesztettem a családomat, és belecsöppentem a való világba. Most dolgozok, és egyedül élek. Sikerült vennem egy középkategóriás elektromos zongorát, próbálom visszafejleszteni magamat, de hiányzik egy tanár. Viszont nem igazán van pénzem megfizetni a 3-5 ezres egy órás zongoraoktatásokat. Nem maradt számomra semmi, csak a zene szeretete, és nem szeretném ha elveszne ez is. Tudnátok esetleg tippet ötletet adni, hogy Budapesten hogyan tudnék valakitől tanulni aki tényleg szereti is amit csinál, és nem csak a pénzért tanít. Természetesen tudok fizetni valamennyit, de egyszerűen nem telik ilyen magas órabérre nekem.

2015. ápr. 30. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos akad. Talán zeneiskolában -- Persze kérdés, ki vállalna magánórákat, de talán egy próbát megér érdeklődni.
2015. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ba9396 válasza:
Szia! Én Budapesten tanítok zongorát, egészen kezdőknek is. Látszik, hogy nagyon szeretnéd, és én szívesen segítek Neked, ha még szeretnél tanulni. Ha érdekel, írj üzenetet! :)
2015. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!