Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Meg tudok tanulni rendesen...

Meg tudok tanulni rendesen énekelni?

Figyelt kérdés
Általánosságba véve jó hangom van, de csak torokhangon, ami nem megy egy bizonyos magasságnál tovább. A fejhangom rendkívül erőtlen és szerintem nem szép, nagyon különbözik a torokhangtól. Régebben jártam két évet magánénekre, de a tanár nem nagyon boldogult velem, mert utáltam a fejhangomat. Most újra el szeretném kezdeni, de nem tudom, hogy egyáltalán érdemes-e, fel lehet-e fejleszteni a fejhangot annyira, hogy a torokhanghoz közelítsen (erőben és hangzásban)? Van, aki hasonló cipőben van?

2015. máj. 4. 10:36
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Ha van zenei hallásod és ritmusérzéked, akkor igen, ezek hiányában azonban lehetetlen téged megtanítani. Menj el egy énektanárhoz, és ő megmondja. Lehetőleg olyan tanárt keress, aki őszionte veled, és nem csaka pénzre hajt.
2015. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha szereted és élvezed szerintem keress egy őszinte tanárt, aki segít.
2015. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!