Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek a zenei alappal...

Szerintetek a zenei alappal rendelkező slampoetry művészetnek számít?

Figyelt kérdés

Személy szerint nekem nem tetszik az ilyesmi (például: Akkezdet Phiai), nem is tartom verseknek a szövegeket, inkább rap-nek. Ti mit gondoltok erről?


(Egyébként a szöveg sok esetben találó, sőt, még tetszik is a fülemnek, ha nincs alatta az a gettói aláfestés + a rapes felmondás.)



2015. máj. 8. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A művészet nem attól függ, hogy milyen minőségű vagy mennyire tetszik, hanem hogy mennyire valósul meg valamiféle alkotás. Ezek alapján művészetn mondanám.
2015. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Zenei alappal rendelkező slampoetry" szerintem ez a rap definíciója. Attól még leht művészet, kinek mi. Én is veled értek egyet nagyrészt, de minden ízlés kérdése. Van akinek egy fehér lapon a véres köpet is művészet..
2016. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!