Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mivel tehetném élethűbbé...

Mivel tehetném élethűbbé portréimat? (olajfestés)

Figyelt kérdés

Szóval most kezdtem pár hete festeni de még nagyon nem vagyok elégedett magammal. Szeretnék még fejlődni s tanárhoz járni a későbbiekben, addig is szeretnélek titeket kérdezni az alábbi kép alapján, milyen észrevételeitek vannak? Köszönöm.. (ha valakit érdekel, instagramra teszem fel képeim.. acc: hear_my_shout


[link]


2015. máj. 17. 18:33
 1/10 piriiiii ***** válasza:

Mit akarsz pár héttől?

Hogy mivel teheted élethűbbé? Rengeteg gyakorlással, semmi mással. Pár hét alatt nem lesz valaki igazi festőművész.

2015. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom, de kb fogalmam sincs mit miért csinálok, úgy festek ahogy jónak érzem. Ezért kérnék szakértő tanácsát ha van itt ilyen, hogy milyen hibákat lát benne.. Magamtól nem fogok rájönni szerintem :)

Köszi, hogy benéztél

2015. máj. 17. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Anatómiára kéne rágyúrni jobban (nekem is:)
2015. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint egy viaszbaba. Az embernek vannak izmai, kisebb, nagyobb ráncai, domborulatok az arcán. A te képeden a lánynak lényegében nincsen csontozata, nincsenek izmai, vízvonala, szemgolyója, olyan, mintha egy kitömött bábu lenne, anatómiailag is helytelen. Nem érzékeled a formákat, nem vagy pontosan tisztában az emberi arccal, nem vagy elég gyakorlott. Nincs értelme elkezdeni festeni, ameddig nem tudod megrajzolni rendesen.

Nem tudok neked leadni egy egész éves "anyagot", tanulni iskolában tudnál igazán, nem gyakorin.


Ezek a képek talán segítenek:


[link]


[link]


[link]

2015. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!:)
2015. máj. 18. 19:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazabol szerintem az eletben nem nyulok ecsethez tobbet, elegge elment a kedvem igy h ennyire szr. Igy ahogy elmondtad vagom mirol beszelsz es tenyleg semmi erzekem nincs hozza. Hat jo moka volt azert:)
2015. máj. 18. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ne fess többet! Azt mondtam, előtte fejleszd a rajzkézséged! A festés, -vagy más technikák- majd a következő lépcsőfok. :)
2015. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és azt kifelejtettem, hogy egyáltalán nem igaz, hogy nincs érzéked hozzá.
2015. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Igy rajzolok..

2015. máj. 19. 11:28
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


esetleg?

2015. júl. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!