Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért érdemes rajzolni?

Miért érdemes rajzolni?

Figyelt kérdés
Rajzolok, szeretem is, de mostanában nagyon nem megy, kezdem feladni a reményt... Miért éri meg folytatni?

2015. jún. 7. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit és milyen szinten rajzolsz.

Grafikusnak és művésznek lenni nem olyan rossz.

2015. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem elég,hogy szereted csinálni? Nem inkább az a bajod,hogy nem tudod mit szeretnél igazából rajzolni,nincs ihlet, vagy nem tudom megrajzolni,mert még nem vagy azon a szinten?
2015. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
az alkotás örörme miatt
2015. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es, igazad van

Szoktam firkálgatni papírra, de digitálisan egyre nehezebb kinyögnöm egy értelmes rajzot

2015. jún. 9. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress valami közösséget,ahol alkotnak , inspiráló tud lenni,de ha nem találod meg önmagadban, mi is az amit szeretnél elérni,amit meg akarsz rajzolni,ami érdekel,akkor nehéz ügy.

Szerintem az igazi nagyok azért voltak nagyok,mert kényszert éreztek rá,hogy alkossanak,hogy ami bennük van kiadják. Ezt szerintem nem lehet tanulni,de az új élmények,új környezet segíthet benne,hogy alkotásra késztessen.

2015. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Adj választ arra a kérdésre, hogy "Miért ne?"! Ha nem sikerül, akkor máris okafogyottá vált a kérdésed :)
2015. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem, mert újabban elég csalódott vagyok miatta...
2015. jún. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!