Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék éneket gyakorolni,...

Szeretnék éneket gyakorolni, de otthon erre nincs lehetőség, mert túl hangos lenne. Milyen más lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Bármi ötlet jöhet.

2015. jún. 9. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az iskolában, ahová jársz, az énektanár segíteni fog. Én például annak idején énekkaros voltam. Automatikusan csak ötöseim voltam emiatt a tantárgyból, és minden évben legalább egy írásbeli dicséretet is beírt az énektanárnő. Elég jól menedzselte a gimnázium énekkarát.
2015. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem járok tanarhoz.
2015. jún. 10. 01:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Iskolába sem jársz?

Hány éves vagy?

2015. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jarhatnal szolfezs orakra ott szoktak enekelni. Bar en szemely szerint gyuloltem oket mert kotelezo volt jarnom es nincs hangom de ha neked van ugy biztos elvezetesebb lesz
2015. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Konkrét dalokat akarok gyakorolni, de nem tudom, hogy ezt hol lehetne, mert a próbaterem túl drága azért, hogy egymagam lemenjek oda énekelni.

Egy énekes, aki mondjuk panelben lakik, nyilván az is gyakorol napi szinten.

Van erre valami bevett gyakorlat, amiről esetleg nem tudok?

(ha lehet énekesek írjanak).

2015. jún. 11. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!