Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehetnék tetováló művész?

Lehetnék tetováló művész?

Figyelt kérdés

Itt van pár rajzom: :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezt a munkát szívesen csinálnám,nemsokára 15 éves leszek ,de már rajzoltam sok embernek pénzért(abban a hónapban 50 ezer ft-om gyűlt össze) és nagyon élveztem tanulás helyett is egyfolytában rajzolok ,ilyenkor nem foglalkozok másokkal csak szabadnak érzem magam :) plusz még pár technikában is tudok rajzolni.Esetleg valaki megtudná mondani,hogy mennyit keres egy jó tetováló ?Érdemesebb külföldre kimenni?Ha most közgázon vagyok hova kellene mennem hogy fejlesszem magam ? :)

14/l



2015. febr. 1. 13:15
 1/4 anonim válasza:
Hmmm, ezek nagyon jók :-) Szerintem ezzel a tehetséggel simán elmehetnél! Sőt nagyon szépen rajzolod az embert! Ilyen zseni kevés van!
2015. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

"ilyenkor nem foglalkozok másokkal csak szabadnak érzem magam" Ez a legfontosabb!!! Az ilyen dolgokban látszik, hogy szívből csinálod a rajzokat és ezért lenne belőled jó tetováló művész.

Ha ilyen fiatal vagy és már most ilyen tehetséged van akkor gondolj bele, hogy mennyi időd van még tovább fejleszteni..rengeteg! Egy jó tetoválóművész nagyon jól tud keresni. :)

2015. febr. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég,ezek zseniálisak!:D

Ugyanannyi idős vagyok mint te,taníthatnál!!:D :)

Érzéked teljes mértékben megvan hozzá,élvezetből csinálod,tetováló-zseni lehetne belőled :)

2015. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VaLaKiki9999 válasza:
Szerintem érdemes lenne elmened egy müvészetibe és tovább tanulni nagyon jól rajzolsz szép stilusod van ha rajzolsz sima vonalakkal is akkor jó :D ha nem egy kicsit feküdj jobban rá mert a tetováloknak szép sima vonalakat kell huzniuk sok sikert!!
2015. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!