Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lehet ilyen speciális...

Hol lehet ilyen speciális művészceruzákat kapni, amikkel pl. ezeket a rajzokat készítették?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


...és kb mennyibe kerülnek?



2015. jún. 18. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag aki tUD rajzolni, annak nem kell "speciális" ceruzsa, bármelyik szinesceruzával el lehet ezeket készíteni.

Persze valószínü, hogy valam márkásabbat használnak, - az olcsóknak állandóan kitörik a hegye, stb -, de csak azért, nem azt használják.


A Faber-castel pl jó minöségü, de nem feltétele a jó rajzok készitésének.

2015. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem speciális, hanem jó minőségű ceruza kell. A Faber Castell, és a Dervent jók, és meglepően jó minőségű a Herlirz Natúrfa borítású ceruzája (csak az). Utóbbi olcsó is, és van belőle 24 db-os. Hogy neked melyik lesz jó, azt ki kell tapasztalni. Nekem van Faber Castell alap 24-es csomag, amellé még darabra van olyan szín, ami a 24-esben nincs benne. Van Dervent 36-os + kb.15 extra szín (màsra használom, van ami erre jó, van ami arra). Van Lyra ezüst és arany, ezek nem annyira jók, de gyorsan kellett és azt találtam. Viszont van egy szintén Lyra háromszögceruza készletem, ami jó minőségű, gyönyörű színekkel.
2015. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. jún. 23. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!