Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak szerintem járna halálbünt...

Csak szerintem járna halálbüntetés azoknak akik ezt készítették, írták kitalálták?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XPOfVQuV_hk


Ez valami ocsmány.


2015. febr. 24. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 Ozmium42 ***** válasza:
2015. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
69%

Az összes bigottnak az járna akkor.

Semmivel sem rosszabb tiltani a szerelmet.

2015. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
85%
Pedig tudtam én hogy nem kéne megnéznem, már amikor a címét olvastam... tényleg borzasztó.
2015. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
81%

A halálbüntetés egy kicsit azért erős. (azért hozzáteszem, hogy régen láttam ehhez hasonló világraszóló F***ságot.)

Jehova biztosan boldog most, hogy a kissrác ahelyett, hogy vidáman játszik inkább bűntudatot érez. Nem baj, Menjünk Bicajozni!

2015. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet elég korán elkezdeni az agymosást!
2015. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy nyilván azért csinálták, mert a háttérben ők árulják a sparlock játékokat.
2015. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
14%

Szeretnéd ha igy volna?

Mennyire élveznéd, hogy megölhetnél ezért?

Vagy szerinted a hazugságot a gyermek elméjébe egészséges dolog elültetni, már jó fiatalon, hogy beilleszkedjen egy nem keresztény hazugsággal és csalással teli világba?

Mennyi az esélye, hogy soha nem fog hazudni?


egy anyuka

2015. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
14%

szia


Miért fáj az neked, ha a Tanuk, nem hazugságban akarják felnevelni a gyermeküket?


és mi károd származik belőle ha a gyermeket nem tanitom meg hazudni, és Démoni spiritiszta Biblia ellenes dolgra tanitani.


Nagyon fájhat neked az hogy emberek szeretnének békében és egészséges dolgokon való eseményeken gondolkodni, nem olyasmin ami haszontalan,


Sátán örülhet neked, hogy van egy támogatója....

2015. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
0%

(Filippi 4:8) 8 Végezetül, testvérek, amik csak igazak, amik csak komoly figyelmet érdemelnek, amik csak igazságosak, amik csak tiszták, amik csak szeretetre méltók, amikről csak jót mondanak, ha van valami erény, és ha van valami dicséretre méltó, továbbra is azokkal foglalkozzatok.


ezt a mondatot kitörölnéd a szentirásból? és az emberek fejéb

2015. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
0%

(Filippi 4:8) 8 Végezetül, testvérek, amik csak igazak, amik csak komoly figyelmet érdemelnek, amik csak igazságosak, amik csak tiszták, amik csak szeretetre méltók, amikről csak jót mondanak, ha van valami erény, és ha van valami dicséretre méltó, továbbra is azokkal foglalkozzatok.


ezt a mondatot kitörölnéd a szentirásból? és az emberek fejéből is?


Ez kell az embereknek.

gyilkosság hazugság varázslás, mágia....

s akkor ha nem érzik magukat jól akkor meg Istent szidják, holott a rossz világot maguknak teremtették azok akik hangot adnak a nem tetszésüknek.

Száll egy kicsit magadba, és gondolkodj el azon, miért bánt téged, hogy mi enélkül szeretnénk boldogok lenni?

2015. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!