Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen a stílusom?...

Szerintetek milyen a stílusom? (+ 1 kérdés a leírásban)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés szerintem egyértelmű...Tehát gondban vagyok magamra nézve,mert újabban nincsenek ötleteim a rajzoláshoz,pedig nagyon szeretek rajzolni.Van deviantart fiókom is,de még csak 1 "alkotásom" van fent ami egy 2 perces firkálmány XD Igazából 1 éve digitalizálok,nemrégiben (kb. 1 hónapja) kaptam meg az első rajztáblámat és most még nem állt be rendesen a nyomásérzékelője,de már nagyjából működik,nem számít...Na de nem tudom eldönteni milyen a stílusom,nem tudok megalkotni szörnyeket rendesen,mert félek,hogy elrontom az anatómiáját,márpedig egy szörnynél sokszor az a lényeg,hogy összevissza húzott vonalakat megerősítve kicsit másképp megkapjunk egy teljesen új lényt.Én félek,hogy elszúrom és nem tetszik az embereknek :S Megpróbálok részletezni,de csak elrontom... Stílusomról : Imádok szörnyeket alkotni (ez nem azt jelenti,hogy a végeredmény szép is lesz :P ) illetve állatokat rajzolni,főleg lovakat és farkasokat.De tárgyakat is szeretek vagy emberi alakokat,esetleg szimbólumokat (pl.: fekete rózsát,lábnyomokat,öreg korhadó fát egymagában a semmi közepén...stb.)."Cuki" dolgokat sosem rajzolok,ha lapra rajzolok sosem színezek és nem is maszatolok az ujjammal,viszont néha erősebb vonalakat is húzok amiket nem mindig gondolok át - ilyenkor felbőszülök és abbahagyom a rajzolást.Zenehallgatás nélkül nem megy a rajzolás,de ez nem nagyon tartozik ide... Oh,és egyszerűen ki nem utálhatom a mangákat,anime figurákat,bár néha,ha embert rajzolok kicsit úgy néznek ki,de nem direkt csak úgy tanultam meg embert rajzolni :P

Ha valakinek vannak ötletei miket rajzolhatnék azt szívesen meghallgatom,értelmetlen beszólásokra pedig nem vagyok kíváncsi.

3 képet tudok most gyorsan bemutatni amit gépen csináltam (az egyik nincs kész).

Fejlődési sorrendbe állítom :


[link]


(Ez lesz a befejezetlen)

[link]


[link]


Nos,van még mit fejlődni,szörnyeket jobban kifigurázom,ezek most csak lovak (a másodiknak direkt ilyen "mocsáros" színt adtam).A szörnyek világában mondjuk teljesen máshogy alakítok,mert mindig : hú de nagyon jó lesz meg minden,aztán egyszer csak otthagyom a háttér miatt (úgy értve,vigyázni kell a kistesóra,meg kell teríteni,ki kell teregetni...stb) és elfelejtem hol tartottam (mármint képzeletben,mert ugye látom,hogy eddig mit rajzoltam meg).Pedig mindig ügyelek,hogy legyen meg a vázlat.

Bocsi,ha hosszú lett.:S Bőbeszédű csajnak születtem :P És a fogalmazásomért illetve a helyesírás,esetleges elírások miatt is elnézést kérek!:)



12/L



2015. jún. 30. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
12 évesen baromi tehetséges vagy ha ilyeneket csinálsz. Ha szörnyeket szeretnél rajzolni, akkor tengeri lényeket meg rovarokat nézegessél.
2015. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyetértek az első válaszolóval: nagyon tehetséges vagy!

Az első és a harmadik lovas kép nagyon tetszett. :)

Hm... nézel valamilyen filmet/olvasol valamilyen könyvet? Készíthetnél hozzá úgynevezett fanartokat. Vagy rajzol állatokat.

Nagyon szépen rajzolsz! *.*

2015. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem dicséretért írtam ide hanem első sorban azért,hogy megtudakoljam tőletek,hogy szerintetek milyen a stílusom,de azért köszönöm!^) Barátom az előbb azt az ötletet adta,hogy rajzoljak kardfogút,erre egyből belegondoltam milyen jó ötlet és,hogy megalkotom...5 szemmel,6 lábbal és még sok természetellenes dologgal :D Tudom hogy a második packerájom elég gyatra lett,de az olyan volt,hogy *najóitthagyomabbaazegészrajzolást* :P aztán mégsem,mert másnap már egy karikatúrán dolgoztam. :D
2015. jún. 30. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!