Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen zongorát vegyek?

Milyen zongorát vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni zongorát. Néztem a mostaniakat de azok nagyon drágák és nem venné meg nekem anyukám. A jófogáson szerintetek érdemes venni zongorát. Láttam már 40000 Ft-ért. Annak ellenére, hogy ilyen olcso jól néz ki. Van nekünk egy nagyon nagy nappalink és oda jó is lenne, mert nagyon szerernék megtanulni zonorázni. Nemtudom van-e valakinek ilyen nagy zongorákkal tapasztalata és, hogy megéri-e innen venni zongorát vagy csak újat de azt csak elektromosat.

2015. júl. 3. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"Annak ellenére, hogy ilyen olcso jól néz ki."

Ne vedd rossz néven, de ha csak ennyire értesz a hangszerekhez, akkor ne vegyél. Sokba tud kerülni a javítás, de még egy hangolás is. (Vagy csak a hazaszállíttatása is megduplázhatja az árát ennek a fentinek.)


Azt javaslom, nézzetek egy jó minőségű szintetizátort, és ha azon megtanultál játszani, akkor térjetek vissza a fenti kérdésre. Egyébként sok profi zenész sem tart otthon hagyományos zongorát, mert felesleges.


Ez csak egy példa, körül kell még nézni, de erre az árán kívül nem kell többet költeni, ha vigyázol rá:

[link]

2015. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!