Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyereknek vennétek...

Másfél éves gyereknek vennétek pl. Fp sütifaló bödönt vagy tanuló zongorát? Esetleg a tanuló kukacos éneklő könyvet? Vagy inkább már "komolyabb" dolgokat vegyek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

ha zongora, akkor olyan, amin választhat hangzást, forognak az állatkák, sok billentyű van stb pl

[link]

egyszerűbbet már nem érdemes


bödön: inkább valami komplexebb formaválasztót, esetleg olyan kockát, tudod, aminek minden oldalán van vmi izgi, egyik oldala formabedobó, másik golyópálya, harmadik óra stb


kukacos könyv: pf! akkor már cukibb és hosszabb távra szól a tanulókutyus, énekel ez is, ölelhető stb.

2015. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezeket (tanulókutyus, egyép fp-os játékok) egy éves koráig vettem neki. Most 16 hós (fiú) de csak a fp laptopot használja napi szinten. A többi már el van rakva. Szülinapjára duplot meg megablock-ot kapott, azokat imádja. Ezenkívül imád színes ceruzákkal firkálni papírra, könyveket nézegetni, labdázni, és az autók/buragók a kedvencei. Ezekkel játszik felváltva, a többi nem köti le. Ha a te babádat érdeklik ezek a dolgok akkor érdemes...talán a kukacos könyv a legjobb ezek közül.
2015. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elottem is irtak, vmi komolyabbat. Nekunk kukacosm konyvunk van, de azt mar 1 eves koruk alatt is kitartoan nyomkodtak.
2015. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek! meg van az sárga színű tanuló focilabda esetleg a kutya? Egy ismerősöm mondta, hogy nem igazán érti az fp játékokat. Arra gondolt, hogy pl. babákat érdekelnék, de ők még nem igazán elég ügyesek, hogy játszanak vele. A nagyobbaknak / másfél év felett/már lenne hozzá pl. erő a kezébe, hogy játszon vele, de azokat meg már nem annyira érdekli.
2015. jan. 14. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Igen ez érdekes hiszen mindegyik fp az abc-t dalolja, meg számol amiről azt gondolná az ember hogy majd ovis koráig ellesz vele. Én előveszem néha ezeket és akkor pár percig eljátszik velük (a tanulókutyusra táncol, tapsol) de ha elől hagyom többet nem nyúl hozzá.
2015. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!