Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miből áll a jobb agyféltekés...

Miből áll a jobb agyféltekés rajztanfolyam? Itthon is eltudom végezni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!:)
2015. júl. 9. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne pazarold rá az időd. Nem fogsz tőle megtanulni rajzolni, csak másolni.
2015. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most pont itt a nyári szünet bőven van időm és szeretnék szebben másolni
2015. júl. 9. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] részletesen leírja, hogy milyen, prok és kontrák. Amúgy szebben űgy is megtanulhatsz másolni (ha mindenképp azt akarsz, hogy ezen az elven megpróbálod otthon, vagy csak szimplán odafigyelve sokat gyakorolsz, mert egy ilyen tanfolyam szerintem elég nagy lehúzás, de nem ajánlom hogy menj rajziskolába, ha csak másolni akarsz és semmi többet. Szóval menj el ha úgy érzed egyedül nem megy, nem látsz magadban többet és nem sajnálod a nem kis pénzt.
2015. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy jó ismerősöm elment. Láttam az első és a végső arcképét. döbbenet. nem tudom ebben mi a másolás, hogy tükörből

lerajzolom magam. Ne hallgass az okoskodókra, aki nem próbálta az általában csak okoskodik legyen szó bármiről is az életben.

2015. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem próbáltam és nem is fogom, mert évek óta rajziskolába járok és ott tényleg megtanítottak rajzolni. Az eredmény tényleg lenyűgöző egy laikusnak és ha csak annyit akarsz, hogy lemásolj egy képet, és szétkend rajta a grafitot akkor menj el és érezd magad jól, hogy most már tudsz rajzolni. Az az igazság, hogy ha tényleg meg akarsz tanulni, ahhoz egy kicsit több idő kell és más hozzáállás. De el lehet menni, senki se akadályoz meg. (3. megint)
2015. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Kikölcsönzöd a könyvet meg a munkafüzetet és elkezded csinálni. Vagy le is töltheted bizonyos helyekről. Bár jó minőségben csak ma tettem fel a munkafüzetet és hamarosan jön a könyv is. Ide sajnos nem tudom linkelni, mert nem engedi az oldal.

Ettől nem leszel profi Betty is leírja a könyvben, hogy csak az alapokat tanítja meg, de azt ezzel a módszerrel nagyon gyorsan.

Javasolja, hogy ezután menj el más tanfolyamokra, ahol megtanítanak más technikákat és egyéb dolgokat.

Ő is rajztanár és pont az volt a nagy problémája, hogy sokan nem voltak képesek lerajzolni azt amit látnak mert nem voltak képesek látásmódot váltani. Én is így voltam ezzel. Most vissza nézem a munkafüzet első feladatait amiben volt kézrajz is, meg a mostani kézrajzaimat és döbbenetes a különbség.

Azt nem tudom, hogy miért másolás, hogyha lerajzolom a kezemet amit látok. Ezt egyik okoskodó sem tudta még megmagyarázni.

2015. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es a tükörből rajzolás azért olyan, mintha képről másolnál, mert a tükör is 2d-s.
2019. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!