Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha esetleg indítok egy blogot,...

Ha esetleg indítok egy blogot, de a későbbiekben lehetőségem akadna kiadatni könyv ként a történetet, akkor azt a blog befolyásolná vagy nem gond?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Már milyen értelemben befolyásolná?

A te szellemi terméked, attól még, hogy ingyen van, kiadhatod könyvként is.

2015. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, ki is szeretném adatni, csak nem tudom, hogy ha eleve van róla egy blog már, akkor az úgy lehetséges-e, vagy nem gond. Mármint, ha saját a blog.
2015. júl. 22. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha figyelted volna a hazai blog szcénát, akkor feltűnt volna, hogy több blogból is született már könyvkivonat, és jól is fogytak. De ahhoz minőségi és érdekes tartalmat kell gyártanod. A fiktív történeteid ehhez nem lesznek elegek.
2015. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudod milyen író vagyok?? :) na mind1, köszi a választ.
2015. júl. 22. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem tudom. De az önjelölt zsenikből van a legtöbb. Az semmit sem jelent, ha a barátaid és a családod szerint jó vagy. Na mindegy, te biztos más vagy :)
2015. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a barátaim és a családom szerint, akkor nem lennék ilyen biztos benne! ;) :) de ez már magán ügy, én hiszek benne, és meglátjuk :)
2015. júl. 22. 12:29
 7/8 anonim válasza:
Szia! Attól függ milyen fajta a sztori. Szívesen adok neked tanácsokat, és a többi hasonló témában mozgóknak. Írj rám privibe!
2015. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem attól függ, hogy hogyan szeretnéd kiadatni. Vannak olyan pályázatok ahol a szabályzatt tiltja hogy a nevezett mű bármely része fent legyen az interneten. Persze ha nem ilyen úton akarod akkor biztos nem gond! Sok sikert!^-^
2015. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!