Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van tehetségem az íráshoz?...

Van tehetségem az íráshoz? Tetszik?

Figyelt kérdés
[link] Ez az első blogom, amiben az életem történetét írom le. Még csak az előszó és az első rész van meg, de szeretném tudni, hogy jó-e. Mert ha jó, akkor folytatnám. :)

2013. dec. 29. 18:20
 1/3 anonim válasza:

Szia. Szerintem érdekes blog. Én folytatnám.:)

16/L

2013. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Őszinte leszek, nem sok tehetséged van. Hemzseg az egész a hibáktól. Alap dolog, hogy legalább helyesírási hibát ne kövess el, ha írással szeretnél foglalkozni. Nekem elsőre ezek voltak a legszembetűnőbbek: "Arról ne is beszélve", "Örültem, hogy csinálok, valamit, hogy szocializálódok. ", " beleválasztottak", "beleálltam " stb.


A mondatszerkesztéseid elég kaotikusak, vannak indokolatlanul rövid, és tartalmatlan mondatok, de van benne olyan barokkos körmondat is, amit alig lehet követni. Nagyon fontos a szerkesztés.


A stílusod sem valami lehengerlő.


Ha komolyabban szeretnél az írással foglalkozni olvass nagyon sokat, és gyakorolj! Kérj meg minél több barátot, ismerőst, hogy olvassák el az írásaidat, és alkossanak róla véleményt. És csak akkor "publikáld", ha szerinted is jó lett! Sok sikert :)

2013. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mindenkepp folytasd. Ne vess el egyetlen otletet sem, ami eszedbe jut, ird le mindet. Ki tudja mi lesz belole? Mindenesetre en kivancsi vagyok a folytatasra. Oszinten. :)
2013. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!