Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Megakadtam az írásban, hogyan...

Megakadtam az írásban, hogyan lendüljek tovább?

Figyelt kérdés

Egy fejezet kellős közepén vagyok, és semmi motivációm nincs. Jól meg van tervezve az egész, de már többször újraírtam, egyik se az igazi. A történet fontos építőkockája ez a rész, semmiképp se hagyhatom ki.


Kéne valami ami átvisz ezen a pár oldalon, amitől frissnek, érdekesnek érzem. Ötletek, tippek?



#írás #amatőr #writer's block
2015. aug. 18. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Írd ki ide a történetet, mi elolvassuk és adunk tippet a folytatáshoz!
2015. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj ki a kis megszokott közegedből. Menj pl természetbe, cukrászdába, egyél olyan kaját, aminek egyedi az íze, mert ritkán eszed, és kirángat az állapotodból; beszélgessél valakivel, hallgass zenéket, nézz meg valami filmet, menj el kocogni, bringázni, ülj le egy padon ,és csak nézzél ki a fejedből, varrjál valami szépet, hímezz, süss egy süteményt, lángost, valamit, játssz valami kalandjátékot az interneten , olvasgass szokatlan, nem mindennapi történeteket, akár itt Gyk-n, akár blogokon, elemezz ki neten talált fényképeket, olvass el valami újságcikket, táncikáljál, olvass bele nyugodtan egy másik könyvbe, menj el úszni, nézegess festményeket neten, fejtsél rejtvényt-abból akár egy szó is beindíthatja a fantáziádat- ,olvass vicceket, fórumokat téged érdeklő témákban, nézz videókat naplementéről, tengerpartról, animációkat bolygókról, csillagokról
2015. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy Lenin elvtárs mondotta volt: "Ami nem megy, ne erőltessük, de gyakorolni kell!"

.

Ha görcsös akarással írsz bármit is, érződni, látszódni fog rajta. Előfordulása az olvasó érdektelenségéhez vezet.

2015. aug. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!