Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Levelezőtársakat keresnék, de...

Levelezőtársakat keresnék, de már az elején megakadtam, és üzenetet kellene írnom egy ilyen oldal üzemeltetőjének :S Hogy fordítsam angolra?

Figyelt kérdés

Azt kellene megírnom, hogy (a jelszó előírásosan ennyi karakterből áll: 6-20) nem fogadja el az új jelszavam, a hosszúságára hivatkozva... Először 19 karakter volt, aztán 14-re rövidítettem, de még azt is sokallta. Szóval ezt a problémát kéne megírnom, és meg akarom kérdezni, hogy ez rendszer hiba-e és nem tudnának-e vele kezdeni valamit.

Mi legyen a megszólítás?

Erre gondoltam, nem tudom, hogy jó-e:


Dear ...!


I have some difficulties with my profile / registration. When I wanted to change my password, the system wrote me this error message / warning: "Passwords should contain 6-20 characters". My new password will actually contain only 19 characters, not 20 or more, AND when I tried the same with only 14 characters, the system send me this warning again. Might it be an system error? Can you help me in this?


Mit változtassak, javítsak rajta?


Köszönöm előre is! :)


2011. febr. 12. 02:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp meg akarom változtatni egy bonyolultabbra, mert nem bízok az ilyen helyekben őszintén szólva. Az első jelszavam nagyon nem alkalmas erre, mert ráadásul két másik helyen is ez van megadva, ide is csak rutinból írtam adatkitöltéskor, amíg ki nem találtam az újat...
2011. febr. 12. 02:36
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh, és az hogy van, hogy előre is köszönöm a választ?
2011. febr. 12. 02:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Thank you for your answer in advance.

Amúgy szerintem jó ez a levél, a send múltideje sent, és a sytem elé nem an, hanem a kell.

2011. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatot én kicsit átformálnám, kicsit informális és olyan mindennaposnak vélem. Ajánlat (Can->could mindenképp), de lehetne inkább "Could you please look into this matter?"


És a végére (vagy amit a felettem író írt) vagy I look forward to your reply.

Aláírás

Hogy megtartsad a levél formát (és Dear Sir/Madam/név után vessző), de ezek annyira nem fontos.

2011. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majdnem elfelejtettem megköszönni :S Szóval köszönöm :) Remélem megérte :)
2011. febr. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!