Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérdés azokhoz, akik színészek...

Kérdés azokhoz, akik színészek akarnak lenni: miért vonz titeket ez a szakma?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert már jó ideje célom, hogy színésznő legyek, és miután magammal tisztáztam, hogy miért érzek erre késztetést, felmerült bennem a kíváncsiság, hogy mások számára vajon milyen megfontolásból lehet vonzó a színház és/vagy filmek világa.

2015. aug. 19. 22:59
 1/3 anonim válasza:
Engem azért vonz, mert adni szeretnék valamit az embereknek. Érzéseket adni, amiért aztán hálásak lehetnek. Azért is érdekelt mindig, mert játszás, forgatókönyv írás közben az lehetek, aki csak lenni akarok. És én, én akarok lenni, és olyankor élvezem igazán, hogy vagyok. Egyszóval úgy érzem ebben tudok igazán megvalósulni, kiteljesedni.
2015. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szakemberek szerint színészalkat vagyok. Csinos, jó kisugárzású, karizmatikus, kedves, makacs és agyam is van. :D Én pl érzem, hogy ez nekem való. Nem vagyok lámpalázas ha 700 ember előtt játszok, élvezem, kellemesen izgalmas.
2015. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Érdekes kipróbálni különböző szerepeket. Ha valahol, hát a színpadon nem zavar és nem is kell zavarnia, ha hülyének néznek, vagy ha túljátszottnak gondolom magam. Ilyenkor érzem hogy élek, másban nem is tudnék kiteljesedni. Játszok a hangommal, az érzéseimmel, a gondolataimmal...

Jó színésznek lenni.

2016. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!