Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehetséges egy szintetizátor...

Lehetséges egy szintetizátor hangját csak egy Jack dugón, fülhallgatón keresztül hallgatni?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű, talán sokaknak ostoba kérdésnek tűnik, de a családom és én sajnos kisebb lakásban élünk, így mindenki a haját tépné a több órás zenei gyakorlásomtól. Felmerült bennem a kérdés, hogy a szintetizátorokon van-e sima jack dugó aljzat amibe a fülhallgatót bedugva csak én hallanám a leütött billentyűket, és rajtam kívül senki más?

Ha igen akkor mindegyik szintetizátoron van ilyen, vagy erre külön oda kell figyelni vásárláskor, vagy esetleg másfajta kimenet van a szintetizátorokon?



2015. szept. 11. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szokott lenni, de erősítőn keresztül is meg lehet oldani, olyan meg azért nem nagyon van, hogy semmilyen kimenet nincs, kivéve a játék-szintiket.
2015. szept. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg van már a hangszer? ha meg nem vetted meg akkor inkabb vegyel helyette egy MIDI keyboardot az gephez hozzakotod. es meg olcsobb is.
2015. szept. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kellene rajta lennie, ha nem ilyen gyerek-szinti szintű. Vásárláskor mindenképpen nézd meg.
2015. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyiken van fülhallgatónak való jack (nekem még a gyerekkori CASIO-mon is volt), és a nagyokon általában külön kimenet az erősítőhöz kötésre.
2015. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!