Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Graffitiseket kérdeznék: mit...

Lassgab kérdése:

Graffitiseket kérdeznék: mit gondolnak arról a társaikról, akik lefújnak és tönkretesznek olyan falrajzokat, amit gyerekek legálisan festettek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 21. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

(Én nem vagyok graffitis, de)


Szerintem többféle graffitiző van. Van, aki igényes a munkájára és csak olyan falat fest össze, ami tényleg ronda. Ettől szerintem teljesen különböző emberek azok, akik csak egy-egy kis firkát csinálnak, nem törődnek vele, hogy mit tesznek tönkre, vagy hogy más kidolgozott rajzát elrondítják. Én azt gondolom, hogy előbbiek ugyanúgy elítélik az utóbbiakat, mint mindenki más.

2015. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi van? itt most pont az ellenkezője történik annak amit te mondasz...
2015. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Ez azért elég jól mutat annak ellenére, hogy valamelyik csávó már szétbarmolta valamilyen méretes fajta dákókkal

2020. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!