Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 13 éves lány vagyok. Arcokban...

13 éves lány vagyok. Arcokban Nem vagyok jó. UTÁLOM a halál és szenvedés ihlette képeket vagy ahhoz hasonlókat. (pl. :véres rózsa, hullák, halloween, boszorkányok, csontvázak stb. ). Ezelőtt mesefigurákat rajzoltam, majd állatokat. Mit rajzoljak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz?
2015. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az állatokat,az élő világot,magyarul a természetet.A meséket,igaziból ezek állnak közel hozzám és a kicsik.A környéken lakó kicsiknek néha rajzogatok mesefigurákat vagy hasonlókat
2015. okt. 10. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél magad elé valami dolgot. Gesztenye, falevél, váza, sakkfigura, szék, bögre, macska, bogár, iskolában bekéreckedhetsz a biosz szertárba (ott vannak aztán csak igazán jó dolgok), bármi... majd rajzold le úgy ahogy azt látod. Mikor végeztél keresd meg a hibákat, és rajzold le megint, persze hibák nélkül. Egy dologról akár 3-4 rajzot is tudsz készíteni. Ezzel fejlődsz a legtöbbet.
2015. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, hogy elkezdek firkálgatni, és közben gondolkozom és valami eszembe jut arról a formáról, amit odafirkantottam és végül kialakul.

De csinálhatod azt is, hogy keresel inspirációt pl. itt:

[link]

Sokféle kategóriából lehet választani és rengeteg gyönyörű munka van fenn. :)

2015. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Márciuska ***** válasza:
100%
Rajzoj virágokat, növényeket vagy tájképeket! Ha szereted a mesés, fantáziadús dolgokat, valódi állatok rajzából kiindulva próbálhatsz kitalált állatokat is rajzolni (unikornis, griff, vagy bármilyen nem létező állat, amit te találsz ki). Angyalt, tündért, manót meg úgy is rajzolhatsz, hogy nem látszik az arca, ha belehelyezed egy varázslatos tájba, és inkább a táj lesz a lényeg. (Egyszer nézd meg Johanna Basford, Millie Marotta vagy Marie Brozova rajzait.) Vagy játssz a geometriai formákkal! (Victor Vasarely, M. C. Escher képeit ajánlom nézegetésre).
2015. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!