Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van valaki, aki írogat? Akát...

Van valaki, aki írogat? Akát kis történeteket, verseket, ilyesmi? Kezdő illusztrátor vagyok és szívesen illusztrálnék ilyesmit, akár egy kis projekt is lehetne

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 12:45
 1/5 anonim válasza:
Szia! :) most kezdtem írni egy fantasy történetet ;) ha szeretnél beleolvasni, akkor szólj :)
2015. okt. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írtam pár verset. Van abszurd, komoly, vicces, akármi. Azért válaszoltam, mert elkezdtem röhögni, ezt pl. hogy lehetne illusztrálni

Mese


Narancssárga Kökény néni

Elégedett lovak farát csapdossa

hamarabb elérnek így a célhoz

s a malomban búzát őrölnek,

s árgyélus királyfit.

© b_rk

2015. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés, lenne 3 versem amihez szeretnék illusztrációt, de nem minden stílus működne hozzá. Van esetleg olyan oldal ahol meg lehet nézni az eddigi munkáidat?
2015. nov. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Váradi Mirjam válasza:
Ha kell még szólj nekem, tudok párat küldeni neked. Pontosabban 10 versem van feltöltve.
2016. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szívesen illusztrálnám a verseiteket :)
2016. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!