Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Sokan mondják hogy nek kezdjek...

Sokan mondják hogy nek kezdjek el zongorázni mert már idős vagyok hozzá (14 éves vagyok), mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Sosincs késő elkezdeni zenélni. Csak bátran vágj bele. :)
2015. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még ha balettozni akarnál.. De a zongora? Egypár év alatt megtanulod olyan szinten, amivel boldogan ellehetsz egész életedben (persze fejleszteni azért nem árt), ha csak hobbiként kell s nem ebből akarsz megélni...


39 vagyok s egyszer meg akarok tanulni gitározni. Miért ne? Előttem egy csomó évtized...

2015. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem igaz! Én 8 évesen kezdtem el zongorázni, és azt mondták, hogy még fiatal vagyok. Na hát én akkor is belekezdtem. Kit érdekel, hogy más mit mondd. És most rengeteg versenyre megyek különböző helyekre. Lehet, ha most belekezdesz, és ügyes leszel akkor híres is lehetsz.:)
2016. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!