Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A saját szórakoztatásomra...

A saját szórakoztatásomra hobbi szinten komolyabb grafikákat rajzolnék. A segít-ségeteket kérném. (? )

Figyelt kérdés

Rajztechnikákat már találtam és tanulom is őket.

Pusztán az zavar hogy nem tudom számomra elég megkapóvá tenni a rajzolt képeket.Térbeliség,árnyékok,kontrasztok mind megvannak,csak olyan "hétköznapinak" érzek néhány rajzot.

Először azt szeretném kérni hogy mindenki írja le hogy számára mi jelenik meg először a következő kifejezésekre:


--Nyomasztó

-Groteszk

-Félelem

-Kilátástalan

-Brutalitás

-Harc

-Erő

-Düh

-Veszélyes

-Őrült


Tudom hosszú kicsit,nem kell kisregényt írni.Csak arra vagyok kíváncsi hogy az emberek általában milyen képekkel társítják ezeket a fogalmakat.


Másodjára azt kérném hogy megadok néhány karaktert,tájat ,és erről milyen megjelenés jut eszetekbe.


Csak pár szó.Mit visel,milyen kiegész<tői vannak,milyen nemű,milyen az ábrázata,ha tájról van szó milyen a környezet stb..


-Keresztes lovag


-Inkvizítor


-Sátánista szekta


-Őrült feltaláló,őrült tudós


-cyborg


-jövőbeli katona


-Ravasz arckifejezésű személy


-világvége túlélő


-Ijesztő alak a sötétben


Köszi szépen


(ha meg tudom majd oldani valahogy felrakom őket digitális formában is.Hozzáteszem,alapvetően ceruzával dolgozom,festékekkel nem tudok bánni.



2015. nov. 5. 01:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Elmondanám neked mi jelenik meg számomra, de úgyse értenéd ha már ilyen kérdésekre nem tudod a választ magadtól. Tudod mi a titka? Rajzolj sokat, de jobban jársz ha régi nagy mesterek olajképeit másolod, abból lehet a legtöbbet tanulni, Caravaggio, Rembrandt meg ami tetszik. Ha a képet nem látod "belülről" megette a fene. Hogy mitől lesz súlyos egy kép azt nehogymá más mondja el neked
2015. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!