Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az első (vagy a második)...

Az első (vagy a második) Röpülj Pávában az Alba Regia bemutatkozófilmje elején mi volt az a cimbalmos zene?

Figyelt kérdés
Régebben megvolt nekem, és órák hosszáig el tudtam hallgatni. Aztán tönkrement a vinyó, és azóta keresem ezt a számot. Valamelyik, 2-3 évvel ezelőtti Röpülj Pávában hallottam újra, amikor az Alba Regia bemutatkozó kisfilmje ezzel kezdődött. De azóta sem találom sehol... Csak cimbalom szól benne, és nagyon szép dallamot játszik... Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol és milyen címen keressem? Előre is köszönöm!

2015. nov. 11. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül a youtube mélyéről elhalászni, akkor írjál nekik a facebookon. Ez a legegyszerűbb, még örülni is fognak, hogy emlékszel rájuk :)
2015. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha be tudnád linkelni, akkor lehet tudnék rá válaszolni.
2015. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2016. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!