Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a különbség a sima papír...

Mi a különbség a sima papír és a manga papír között? (manga rajzolás)

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni mangát rajzolni és nem tudom hogy érdemes lenne-e venni manga papírt vagy jó az átlagos papír ami minden írószer boltban megtalálható.Még annyi kérdésem lenne hogy ha ilyen tömböt veszek mangákhoz, akkor ugyan olyan a minősége mint a manga papírnak amit csomagba lehet megvenni?A válaszokat előre is köszönöm

#anime #manga rajz
2015. nov. 11. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Még csak most akarod elkezdeni... Teljesen mindegy mire rajzolsz.
2015. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de azt tudom, hogy a képregényrajzolók többsége a Bristol-papírt díjazza. De akadnak, akik sima irodai papírra rajzolnak.
2015. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Animét már rengetegszer rajzoltam és gondoltam itt az ideje hogy megpróbálkozzak a mangákkal
2015. nov. 11. 22:31
 4/5 anonim válasza:
75%

Bocsi hogy beleszólok, de tuti nem rajzoltál animét.... Az animerajzolás az az amikor az animét csinálod. Amire te gondolsz az nyiván karakterek manga stílusban, kiszínezve (csak tippelek és nem akarlak megbántani vagy valami) mellesleg a mangapapírt tudod sima rajzpapírral helyettesíteni, a lényeg az hogy vastagabb legyen mint az irodai papír, azon kényelmetlen tollal rajzolni. Naszóval egy sima rajzblokk is megteszi, azon is sokkal jobb érzés rajzolni és nem olyan drága :)

15/l

2015. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem...általában anime rajzolásnak szokták hívni ebből gondoltam hogy egyértelmű. Azért tettem fel a kérdést,mert lehet hogy átázna a papír hogyha sok tintát viszek fel rá és ezért vagyok kíváncsi milyen papírt ajánlotok
2015. nov. 20. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!