Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Porkréta márka-tippre lenne...

Porkréta márka-tippre lenne szükségem. Szempontok: jó minőség és reális ár-érték arány. Tippek?

Figyelt kérdés
Régebben rajzszakkörön sokat rajzoltam vele, mert nem tudok szabályosan rajzolni, de a grafit meg uncsi és a porkrétának szép színei vannak, és viszonylag jól lehet belejavítani (jobban, mintha festenék. Főleg tájképeket szoktam rajzolni. Az a tapasztalatom, hogy akkor lehet szépet alkotni vele, ha sok szín áll rendelkezésre, ezért 48 db-osat szeretnék venni. Meg kell gondolnom, hogy mennyit szánok rá, nem akarom csak azért megvenni a drágábbat, mert biztos jobb(aztán esetleg kiderül, hogy mégsem), de azt sem akarom, hogy túl olcsót vegyek és kiderüljön, hogy nem az a minőség, amivel szépen lehet dolgozni. Márka-tippre lenne szükségem, aminek jó ár-érték aránya van, és nem a legrosszabb minőség. Azért vagyok tudatlan, mert én anno a szakkörön rendelkezésre álló eszközöket használtam és ott többféle volt a dobozba szórva de papír már egyiken sem volt.

2015. okt. 26. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!