Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Le lehet takarni egy koncertje...

Le lehet takarni egy koncertjegyen a feltüntetett árat?

Figyelt kérdés

Páromat lepném meg, és nem tudom hogy le takarhatom-e az árát, hogy ne lássa :)

köszi



2015. dec. 9. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem kéne, rá is szokták írni ezekre, hogy csak hibátlan állapotban érvényesek, Úgyhogy szerintem inkább ne, Nehogy az legyen hogy nem fogadják el.
2015. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van erre egy bevált módszer. Kitakarod az árát és lefénymásolod, nagyítva, úgy jobban is mutat, meg lehet félreértés sem belőle, hogy hamisítványnak szántad. Aztán valami díszes masnival átadod ünnepélyesen, amikor át akarod adni. Az eredeti jegyek meg nálad vannak és te adod majd oda a jegykezelőnek. Feltételezem együtt mentek úgyis.
2015. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

* meg félreértés sem lehet belőle


(Kicsit belegabalyodtam a szavakba.)

2015. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
haverjaival fog menni (még nem tud róla) engem ez a koncert nem érdekel annyira hogy ennyit kiadjak érte :DD így nem tudom mit csináljak :/
2015. dec. 10. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekli, akkor ő maga is utána tudna nézni könnyen a jegy árának.
2015. dec. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl nagy titkot nem fog megtudni úgysem :)
2015. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!