Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha olvastok egy verset,...

Ha olvastok egy verset, befolyásol titeket, hogy ki az író és kinek írja?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy olvasol egy szép szerelmes verset, ami könnyet csal a szemedre és meghat. Kiderül, hogy nő írta, de ez még nem is gond. És ha azt is megtudod, hogy egy másik nőnek írta? Befolyásolja a véleményedet?

2015. dec. 30. 13:48
 1/3 anonim válasza:

Én az elején ámulnék rajta,de utána már megszoknám.:)

Bár elég fura,nem ritkán fordul elő,ezért szerintem elég különleges vers lehet az ami így íródott.

2015. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Crazysatanka válasza:
Engem személy szerint, nem befolyásol semmilyen formában, ha tudom egy versz szerzőjét illetve a címzettjét. A vers a fontos, a szóképek benne, az üzenete, hogy legyen benne valami ami megfog. Az irodalom lényege szerintem nem más, mint az üzenet átadás, az olvasóban való érzelem keltés, hogy az olvasóban valami megmozduljon az olvasás során, végképp nem szólhat arról, hogy ítélkezzünk . :)
2015. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem nem befolyásol
2015. dec. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!