Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik sztárt lenne érdemes...

Melyik sztárt lenne érdemes lerajzolni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mikor unatkozom szeretek sztárokat lerajzolni és már kezdenek hasonlítani is. Sokan mondták, hogy érdemes karakteresebb arcokat rajzolni, de mégis én inkább olyasvalakit szeretnék lerajzolni akink szeretem a munkásságát,felnézek rá. (tini vagyok, a pop zenéket kedvelem)

2016. jan. 3. 20:40
 1/3 anonim válasza:
54%
Ha olyat szeretnél rajzolni, akinek szereted a munkásságát, hát tedd azt. A rajzolás lényege, hogy jól érezd magad.
2016. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem jut eszembe senki sem, már sokukat lerajzoltam.
2016. jan. 3. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, miért mi ajánljunk olyat, akit te szeretsz? Azt csak te tudhatod, kit van kedved lerajzolni.

Ajánlhatok emberkéket, akiket érdemes lerajzolni, mert karakteres arcuk van, de ha meglátod őket, lehet, hogy sírva szaladsz el :D

2016. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!