Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a rajzomról?...

Mi a véleményetek a rajzomról? Teljesen amatőr vagyok de szeretném képezni magam szerintetek érdemes lenne?

Figyelt kérdés
(Elnézést a rossz fotó minőségért)

2015. dec. 17. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira rossz a minősége, hogy semmi se látszik belőle!
2015. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A link lemaradt.. :D


[link]

2015. dec. 17. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó ez.
2015. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Mégis mióta rajzolsz?
2015. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

20 éves vagyok, Kb 6 éves koromtól rajzolgatok.

De sajnos ahogy idősödtem egyre kevesebb időm jutott a rajzolásra.

2015. dec. 17. 20:40
 6/16 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ez. :)

Azt lenne jó tudni, hogy mennyire tudatosan lett ilyen, vagy esetleg csak így sikerült. Gondolok itt az arckifejezésre, az oldalra dőlt testtartásra, a picit démoni arcra, a fura szemöldökökre, stb. Ha direkt ilyen, akkor okés.

2015. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na szóval, ha ez a helyzet...

Így is nehéz bármit írni, nem is szeretek kibickedni.

Ha sohasem voltál oktatva, akkor végül is nem rossz ez, lehet érdemes lenne fejlődni, sőt megpróbálni biztosan érdemes, nem hiszem, hogy bármit is veszíthetsz vele. De akkor kezd el tudatosabban fejleszteni magad. Tehát szánj rá több időt. Mondjuk én aztán tudom, hogy milyen az, amikor nincs, van egy kép, amit már hónapok óta rajzolok az időhiány miatt.


Viszont egy jó tanács, és ezt remélem a többiek is olvassák: Nekem valahogy mindig böki a csőröm, ha csak félkész munkákat, vázlatokat linkelnek be, és az az egy félkész dolog alapján várják, hogy véleményt mondjunk. Igenis kész rajzot (háttérrel együtt) kérünk!


:)

2015. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez egy karikatura?
2015. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8


Nem, nem az. Inkább rajzfilmfigura szerű.

2015. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem tudom..de el van rajzolva az egész.
2015. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!