Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdekelne valakit egy ilyen...

Érdekelne valakit egy ilyen képregény?

Figyelt kérdés
Deadpool és FNaF fanfiction lenne, amiben mindenkinek hatalmas feje és hatalmas, csillpogó szeme(próbálom minél cukibbta csinálni), viszont nagyon véres és összevissza káromkodnak, persze nem viszik tulzásba, csak annyira, mint a valóságban szokták az emberek. Holnao tudok küldeni egy kisebb szösszenetet, amiben bemutatom, hogy nagyjából mi lenne az elképzelé.

2016. jan. 11. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan a helyesírása mint a kérdésedé, akkor senkit. :-(
2016. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, téged.
2016. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most így újraolvasva a kérdésem tényleg elég gyatrárabsikeredett, de ez betudható a nagy virsliujjaimnak és az új telefonnak(és a 9 órának). Remélem ettől függetlenül érthető volt amit írtam.
2016. jan. 11. 20:40
 4/16 anonim ***** válasza:

"és a 9 órának"

Nyolc volt az a kilenc! :-)

2016. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ma kilenc órája volt az iskolában.
2016. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi az a FNaF?
2016. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
0.órával volt együtt 9. Utolsónak: A FNaF a Five Nights at Freddy's, ha nem ismered, akkor elmondom, hogy egy elég béna játék. Csak ülsz egy biztonságiőrrel, akinek a biztonsági kamerák segítségével kell túlélnie egy pizzériában. Hogy mitől kéne félni egy pizzériában? Megszállt animatronikus állatoktól, akik meg akarnak ölni. Ez egy pont'n click játék. Ami miatt mégis szeretem, az az, hogy nagyon érdekes háttértörténete van.
2016. jan. 12. 14:51
 8/16 anonim válasza:
Engem érdekel. F/21
2016. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Engem is érdekel !
2016. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elkezdtem készíteni, a holnapi nap küldök egy linket, ahol láthattpk vázlatikat.
2016. febr. 7. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!