Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne a Walking...

Titeket érdekelne a Walking Dead, ha lefordítanám? (képregény)

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy úgy fejlődik a legjobban az angolom, ha mondjuk dalszövegeket fordítok, vagy ilyesmi és arra gondoltam, hogy úgyis el akarom olvasni a Walking Dead-et. Akkor már lefordítanám. Esetleg jó angolos vállalna lektorálást?:D

2013. márc. 24. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Legjobban akkor fejlődik az angolod, ha mindent angolul nézel, angol felirattal, ha meg már érted akkor felirat nélkül. Vagy leülsz és szépen megtanulsz minden szabályt könyvből, aztán megérted a logikáját, és alkalmazod, ezután már csak szavakat kell tanulni.

Nem hallottam még azt, hogy fordítással fejlődne a legjobban szöveget, szerintem hatalmas hülyeség, hisz egy 2-es angolos is kb le tud fordítani valamit, mert olvasni könnyebb, csak a szavakból megérted kb.

2. Magyarul is megjelentek a képregények.

2013. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindent angolul nézek:D Meg tanulok is.A magyar verziót sehol nem találtam meg fent a neten:D de nem baj gyakorlásnak használ:D
2013. márc. 24. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
0 értelme, ugyanaz, mintha angolul olvasnál, és leírod magyarul amit olvastál. Akkor már elég hacsak szimplán elolvasod.
2013. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként élvezem is magát a fordítást:)
2013. márc. 25. 00:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor az miatt csináld, de nyelvtudás fejlődése miatt nem látom sok értelmét.
2013. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg a köteteket, s onnan ellenőrizd, hogy jól fordítottad-e le (nem olyan drágák, és képregénybörzéken kedvezmény is szokott lenni rájuk)...vagy kölcsönözd ki őket a könyvtárból...
2013. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés köszönöm:)
2013. márc. 26. 16:51
 8/9 anonim válasza:

Hali! Keresek egy fordítót a DMC Devil may cry: The Chronicles of Vergil képregényhez.

Mivel te kérdező írtad hogy élvezed a fordítást csak azért kérdezem. leforditanáád?:D megköszönném.Nekem megvan angolul,és egyébként elég rövid . Ha bennevagy akkor elküldöm. előre is Köszi: ))

2013. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia:D Küld el privátba:))
2013. márc. 29. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!