Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol találok? Nagyon meghökkent...

Hol találok? Nagyon meghökkentő Edgar Allan Poe verset keresek. Sürgősen találnom kéne egy jót.

Figyelt kérdés
Versmondó versenyen indulok, és valami igazán formabontót szeretnék mondani. A dög című versen is gondolkoztam. Tudom hogy nem éppen egy odaillő választás, de nagyon örülnék hasonló javaslatoknak.

2016. febr. 17. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csak a novellái, vagy versei is vannak durvák, mert amiket olvastam az szép de nem olyan mint a novella.

Bocsánat , nem akarok elégedetlenkedni... :)

2016. febr. 17. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem pont a kérdésre válaszolok, de ha a formabontásra harapsz, akkor nézd meg pl. a Jabberwocky verset és a magyar fordításait. Lelkes előadásban abszolút kifejező történet kerekedhet belőle.

[link]

Egyik fordítás (pár oldallal lapozz le):

[link]

Másik fordítás:

[link]

2016. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!