Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ment mozikban a 70-es 80-as...

Nyusnyu kérdése:

Ment mozikban a 70-es 80-as évek táján egy dokumentumfilm az Illés együttesről, amiben egy pap többször szerepelt és beszélt arról, hogy milyen szellemi hatásuk volt. Mi lehetett a címe? Megvan-e valahol?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 19:51
 1/4 anonim válasza:
Extázis (8-10 ig) a zárójeles időponban nem vagyok biztos
2016. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez "A koncert" című koncertfilm volt (rendezte: Koltay Gábor), ami az Illés zenekar egy alkalmi koncertjét örökítette meg, 1981-ben. Ezt a koncertfilmet egészítették ki néhány interjúval, köztük szerepelt ez a pap is.

https://www.youtube.com/watch?v=0J9_67ejFuE&list=PL743F450FF..

2016. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
megnéztem, extázis 7-10 ig.A Koncert cimű film 1981 ben volt mert akkor volt az ILLÉS koncert abban részleteket mutattak a régi dok. filmekből
2016. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, végignéztem a Koncert és az Extázis elérhető változatait, de ezt a papot (és kommentárjait) sajna továbbra sem találtam. Talán, mert igen lényeges dolgokról beszélt! Sok link a szokásos "Szerzői jogok blabla..." miatt nem elérhető.

Ezek a fiúk történelmet írtak - nem középiskolás fokon. Ha lesz jövő - ami a szellemet egyszer kiereszti a palackból - , még hallunk ezekről. Mert az idő lassan-lassan a gonoszok felett is eljár...

2016. febr. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!