Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki írta vagy ki játszotta a...

Ki írta vagy ki játszotta a "Nézz ki hát, hogy zuhog ez az eső" című számot?

Figyelt kérdés
Mostanában lépten - nyomon találkozom vele, de eddig még soha nem hallottam, pedig valami népszerű tábortűzi nóta lehet.

2016. márc. 4. 22:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Én is mostanában találkoztam vele... Elég egyszerű akkordjai vannak, úgyhogy könnyen el lehet gitározni, szoktam is játszani. Azonban én sem tudom a szerzőjét, de hozzákezdek kutakodni!!!
2016. máj. 14. 16:11
 2/4 Zora79 válasza:
A " Nézz ki hát hogy zuhog ez az eső" c. dalt testvéremmel Sasvári Sándorral írtuk még gyermekkorunkban!Örülünk,hogy népszerű lett!Üdvözlettel Sasvári Annamária
nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szeretettel üdvözlöm művésznő!

Utána néztem...Azt írják,hogy

Egy dal a 80-as évekből

Csáky Anna verse

Zene: ReShow együttes

Maradj még (Zuhog az eső)


Nézz ki hát, hogy zuhog ez az eső

Maradj még, míg el nem áll

Maradj velem, amíg zuhog ez az eső

Féltelek, hogy eláznál.


Gitáriskolákban is tanítják ezt a számot, de sohasem írják oda, hogy kik a szerzők...


Hogy ha két hétig nem áll el, két hétig maradj velem

Sőt, ha hónapokig esik, akkor hónapokig el ne menj

Tőlem lehet mindig zivatar

Csak így mindig velem maradhass.

nov. 30. 15:48
 4/4 Zora79 válasza:
Téves az infó a Nézz ki hát,hogy zuhog ez az eső c. dalról, már helyesbí etettem a you tube on is ez a mi dalunk ,zene Sasvári Sándor ,szöveg Sasvári Annamária
dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!