Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek folytassam a...

Szerintetek folytassam a rajzolast?

Figyelt kérdés

Igaz nincs sok valasztasom, hiszen Grafika szakra megyek tovabb kozepiskolaba, felteve ha felvesznek. Mi a velemenyetek a kovetkezo rajzrol, ami csak ugy kipattant a fejembol? Ezt magamtol rajzoltam, nagyjabol igy tudok fejbol rajzolni, nem nehez kitatalni, hogy 14 eves vagyok. :D

[link]



2016. márc. 5. 19:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Itt egy meg befejezetlen, tulajdonkeppen ez a rajz a jelkepekrol szol. [link]
2016. márc. 5. 19:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, folytathatod. Hobbinak jó, de azért tanulj mellette.
2016. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, folytasd. Tehetség van benned! :) Képezd magad. Sokra viheted.


Jajj és hagyjátok már abba ezt a "feltéve ha felvesznek" dumát. Hugom is kiidegel már :D. Fél, hogy nem veszik fel a suliba. Felfognak venni! Hülyék lennenek ha ekkora tehetseget veszni hagynának. :)

2016. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, akkor folytasd, persze.

De, nehéz kitalálni, hogy 14 vagy, egyes 14 évesek bámulatosan rajzolnak s egyes 40 évesek rosszabbul, mint te... Inkább a fejlettségi szint szokott látszani, esetleg a fantázia... A kor nem annyira.


Kezdő vagy, ez látszik, de ezzel a világon semmi gond nincs, mindenki volt kezdő. S ha engem kérdezel, minimum ha nem vagy tehetség, a kezdő szint nagyon sokáig tud tartani... S ha túljutsz rajta, az még mindig csak a kezdet, rengeteget kell még tanulnod ahhoz, hogy igazán jó legyél.

A tehetségben sokan nem hisznek, én igen, mert láttam tehetségeket, de ritka és nem a legfontosabb dolog (bár nagyon hasznos). Munka így is, úgy is sok kell és különösebb tehetség nélkül is el lehet jutni elég jó szintekre. (Megélni belőle pedig még különösebb tudást sem követel meg, láttam rá egypár példát kis hazánkban.)

2016. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piriiiii ***** válasza:

Voltál már felvételin? Ugye tudod, hogy ott nem ilyeneket fognak kérni?

Ennyiből elég nehéz megállapítani a dolgokat... folytatni mindenképp érdemes, mert enyhe túlzással, rajzolni bárki megtanulhat. Igen. Bárki.

2016. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azert irtam, hogy nem nehez kitalalni hogy 14 eves vagyok, mert irtam hogy kozepiskolanak azt jeloltem meg. Igen mar megvolt az alkalmassagi, egesz turhetoen sikerult. Csak remenykedni tudok.. :)
2016. márc. 5. 19:51
 7/12 piriiiii ***** válasza:
Melyik városban felvételiztél?
2016. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kecskemeten, A Kando Kalman Szakkozepiskolaba.. :)
2016. márc. 5. 20:05
 9/12 A kérdező kommentje:
iskolaban*
2016. márc. 5. 20:06
 10/12 anonim válasza:
Látszik hogy érted mi a dörgés rajz terén. Jók az árnyékolás egyes részeknél, pl a másik képnél jól sikerült. Szerintem még fejleszd a rajztudásod és utána szívesen látnám mennyire fejlődtél.A lényeg hogy ne vmi nagy kaliberű középsuliba jelentkezz mert többnyire az igazi tehetségeket veszik fel. Jól rajzolsz és látszik van még mit fejlődni:)
2016. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!