Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » MOME-n mikor kapom vissza a...

MOME-n mikor kapom vissza a mappámat?

Figyelt kérdés

Még aznap visszakapom amikor beadtam, vagy csak napok múlva? És hogy értesítenek arról, hogy megfeleltem-e vagy sem?

Valamint mennyire elég az ha élethűen rajzolok? Építőművesz szakra jelentkeztem.

Tudom, hogy nem ebbe a kategóriába kellett volna írnom, de nem akarok várni napokig, hetekig egy válaszra :D

19/l



2016. márc. 13. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az,hogy élethűen rajzolsz nem siker.Komoly tudás és tehetség kell hozzá,pláne ha építőművész szakra jelentkeztél. A mappát nem tudom mikor adják vissza,lehet már aznap.
2016. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2016. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én interjú után kaptam vissza és a honlapra teszik fel, hgy továbbjutsz-e. Kapsz azonosítót és táblázatszerűen ki lesz írva, hogy plusz vagy mínusz.
2016. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!