Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows7 rendszeren ki törülte...

Windows7 rendszeren ki törültem a letöltések mappámat véletlen és vissza szeretném hozni azt, hogy tudom megtenni? Mert fontos fájlok voltak benne és szükségem lenne rá.

Figyelt kérdés
Kérlek értelmes válaszokat adjatok! Esetleg ötlet valami programra ami ingyenes és vissza hozza a törült fájlokat.

#töröltfájlokvisszaállítása #windows7rendszeren
2013. júl. 12. 16:48
 1/7 belapus ***** válasza:

Esetleg egy rendszer-visszaállítás,


[link]


vagy választhatsz az alábbi programok közül.


[link]

2013. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Power Data Recovery nevű programot már próbáltam és nem segített.

A rendszer újraindítással pedig van egy aprócska gondom. Tudatlan vagyok hozzá. Windows7-nél, hogy lehetséges az, hogy visszaállítási pont nélkül visszaállítom a gépet mondjuk múlt hétre? Mert tudtommal sehogyan sem. :(

2013. júl. 12. 17:46
 3/7 belapus ***** válasza:
Elméletileg - ha nincs kiiktatva persze -, minden hivatalos frissítéskor létrehoz egy visszaállítási pontot.Sőt, szoftverek telepítésekor, és azt hiszem, eltávolításakor is.Ha még sincs, akkor ez az út nem járható.
2013. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lajos54 ***** válasza:

Szerintem a rendszer-visszaállítás nem fogja megoldani, hiszen az csak a telepített programokra, hardver illesztőkre vonatkozik, egyéb fájlokra nem. Vagyis a visszaállítási pont után telepített adatfájlok (dokumentumok, képek, még nem telepített futtatható programok) a visszaállítás után is megmaradnak, de a korábban töröltek "nem jönnek" vissza.

A rendszer visszaállítás csak arra való, ha valamit telepítünk, és az utána problémát okoz, a telepítés előtti RENDSZER állapotot hozza vissza.

Valamelyik fájl visszaállítóval (törölt fájlok keresése) lehet próbálkozni esetleg, de minél többet volt használva azóta a gép, annál kisebb az esély, annál valószínűbb, hogy felülíródott már a mappa helye.

Ilyesmikkel érdemes próbálkozni: Freeundelete, Recuva és társaik.

2013. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 belapus ***** válasza:

Igen, ez valószínű, de ilyenkor minden "szalmaszálba" megpróbál belekapaszkodni az ember.

Ezért ajánlatos időnként biztonsági másolatot készíteni a fontos adatainkról, lehetőleg egy másik partícióra, vagy még inkább egy másik ( külső vagy belső ) merevlemezre.

2013. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti eltelt 1-2 nap mióta kitörültem. És sajnos kipróbáltam pár ilyen programot és minden baromságot lát csak éppen azt nem amit szeretnék, hogy lásson. Szóval azt hiszem feladom, legalább tanultam belőle. A normális válaszokat pedig köszönöm szépen! :)
2013. júl. 13. 12:54
 7/7 anonim válasza:
Üdv! Nem tudom sikerült e megcsinálni csak kíváncsi vagyok??! Esetleg a Recuva-t próbáltad e anno??!
2014. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!