Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol vannak Budapesten virágzó...

Hol vannak Budapesten virágzó cseresznyefák?

Figyelt kérdés
Portfólió készítéshez keresünk egy szép helyszínt, lehetőleg rózsaszínen virágzó cseresznyefákkal. Az ELTE Fűvészkertet céloztuk meg első körben, de az siralmasan néz ki. Tudnátok más helyszíneket ajánlani itt Budapesten? Köszönöm!

2016. ápr. 2. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Há' oszt én nem tom ,de há' á szómszédbá' ákko' megyek és házávisszem á fámílíánák ,dicsák!


-Lakatos Beneflek

2016. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Budai Arborétumban (Villányi út) van egy kisebb díszcseresznye-gyűjtemény.
2016. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a füvészkertbe
2016. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A portfolio a fotós/modell legjobb munkáinak gyűjteménye, nem egy fotózás alatt, nem egy fotóssal/modellel születik.
2016. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy hallottam, hogy valahol a Várhegy és/vagy a Gellérthegy oldalában is vannak, de nem tudom, merre.


az ELTE Füvészkert tényleg siralmas cseresznyefa szempontból, nem is értem, miért erőltetik a Sakura fesztivált minden évben.


úgy hallottam, Nagykörűn van egy útszakasz, amit cseresznyefák szegélyeznek, az szép környezet lehet fotózáshoz, csak nagyon nem Budapest...

2016. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!