Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire virágzó üzletág...

ChrisStone kérdése:

Mennyire virágzó üzletág Budapesten a vendéglátás?

Figyelt kérdés
Igazából az oka a kérdésnek egy saját vállalkozás indítása lenne a lényege, szakmai részében jártas vagyok, viszont jelenleg külföldön élek! Esetleg szakmabeli? Bárban gondolkoznék és lenne egy csomó ötletem!

2015. dec. 24. 00:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha kulfoldon elsz, javasolnam maradj ott. Hidd el, nem akarod tudni mit jelent Magyarorszagon vallalkozni.
2015. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztos sokkal nehezebb de a honvágy sem és egyszerű dolog! Szívesen meghallgatok akàrmilyen véleményt, negatívat is!
2015. dec. 24. 00:35
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Az. Túlságosan is. Konkrétan túl van telítve a piac. Ide már nemigen tudsz belépni. Ha mégis megpróbálod, több tízmillát bukhatsz. Azt okosabban is be lehetne fektetni.
2015. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mint például?
2015. dec. 24. 01:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Bármilyen ötlet érdekel és hajlandó vagyok invesztálni egy megnyerő lehetőségbe! :)
2015. dec. 24. 01:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen belvárosban gondolkoznék és tényleg nagyon egyedülálló rendezvényekkel szeretnèm az üzletemet különlegessé tenni! A kérdès hogy mennyire elég az eredetiség, a jó promóció és persze az elhelyezkedés!
2015. dec. 24. 01:07
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Ide ne írj, mert látod, csak fikáznak, megmagyarázzák hogy úgy is bebukod.

Sajnos nyomorékok.

2015. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy ott van Tibi atya.

A poénra építve simán eladta magát a belvárosban, dugig van állandóan.

Szal vevők az emberek meg ugye sok a külföldi.

2015. dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére én mégis a lehetőségeket és nem az akadàlyokat keresném, de igen, àltalában ez a vége! Talán ez jelent is valamit! Még mindig nyitott vagyok bármilyen meglátásra! Több téren is vannak ötleteim és szívesen meg is osztom ha ezzel tudok segíteni és talán akkor olvashatok is egy két jó meglátást!
2015. dec. 24. 01:54
 10/14 A kérdező kommentje:
Én Tibi atyát eddig még csak FB-on láttam de így hogy már tudom hogy van ilyen kocsma is, így ez elég jól hangzik!
2015. dec. 24. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!