Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi írásról, versről?

Figyelt kérdés

(hét)Köznapi tréfák


Ebben a nagy kapkodásban nehogy sebet találjanak ejteni kifeslett köpöpnyegükön

Konzervdobozba zárt önfejűséggel önkielégülhetünk

Mintha valami

Luftballonból született szemérmességünk egy ólomöntés hatására köddé válhatna-noha így is történt, bevallom

Nagymamánktól ajándékba kapott zseb-kendőnket kloroformmal áztatjuk át, ígyhát

Testünk egészéből kihányt anyai borzongásukban önnön sírunkon fehér galambnak szórjuk elébe még megmaradt foszlányainkat

Èrzékien, akár egy önjelölt patológus szakosztály

Májbetegséget orvosságuk gyanánt színlel jókedvet mind az összes halandó

A kötekedő önuralmat mi pedig

-prelúdium gyanánt- csontvelőjükből próbáljuk meg előhívni.



2016. ápr. 5. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Egyszerűen semmi. Nem mond nekem semmit.
2016. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én ezt nem is értem. Én vagyok a hülye, vagy tényleg értelmetlen?
2016. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek. Csak. Egymás. Mellé. Pakolt. Puccosnak. Hangzó. Szavak. Nem. Vers. Hacsak. Nem. Avantgárd. Stílusban. Nyomod. Mert. Akkor. Roppant. Kielégítő. A. Műved. Gratulálok.
2016. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Versed mint egy háromlábú vérhajtásos babakocsit táncolva szédítő pirulakopó vakkantásának zöld hangszálai.
2016. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lautréamont szürrealizmusa, a „Szép, mint egy esernyő és egy varrógép véletlen találkozása egy boncasztalon.” felhanggal még szórakoztató, felszabadító, elgondolkodtató volt

Tzaránál még újszerű és hatásos volt a dadaizmus.

A két stílus közti határvonal mindig is elmosódott volt.


Mára csak olcsó és hatásvadász művészieskedés a kettő öncélú keverékét használni. Jobb esetben. Reálisabban nézve csak bugyuta trollkodás.

2016. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

EZ SZAR!


ÉS még valami: Ha már írásra vetemedsz, ami esetedben emberiség-ellenes bűntett, akkor legalább tanulj meg előtte magyarul.

2016. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Crisopher ***** válasza:
Hosszú mondatok egymás alatt. A mondatoknak önmagukban sincs értelmük, de ezek hogy hogyan kapcsolódnak össze azt végképp nem tudom. Azt hittem a "Köznapi tréfák" cím valami megmosolyogtató versikét takar, de egyszer nem húztam mosolyra a számat. Rímek itt-ott mintha lennének bele, de szerintem az is csak a véletlen műve.
2016. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!